Úvodní stránka

Pracovní kotníková obuv

V této kategorii našeho internetového obchodu naleznete pracovní obuv. Jmenovitě zde naleznete pracovní kotníkovou obuv různých barev, materiálů a velikostí.

Navštivte také naše další sekce jako jsou pracovní oděvy, dámské pracovní oděvy, montérky dle kolekcí nebo auto-moto doplňky.

Kategorie Pracovní kotníková obuv obsahuje 3 produkty.

Podrobnější filtrování:-

Seřadí položky vzestupně | Seřadí položky sestupně

Obuv pracovní FIRSTY O1

Obuv pracovní FIRSTY O1

Celokožená kotníková obuv bez ocelové špice.

od 459 Kč

Delta 01 FARMER hnědá

Delta 01 FARMER hnědá

Komfortní zateplená kotníková obuv farmářkového typu. S nástřikovou podešví vyrobenou z polyuretanu dvojí hustoty, která zajišťuje tlumení otřesů, navíc je protiskluzná, antistatická a olejivzdorná.

Obuv je vyrobena z kvalitní hovězí usně CRAZY HORSE. Podšívka má výbornou absorbci a desorbci potu díky materiálu Cambrelle. Navíc je vybavena antistatickou stélkou se systémem kontroly pocení.

Je certifikována jako pracovní podle EN ISO 20347 O1 FA SRA

od 1 200 Kč

Delta 01 FARMER písková

Delta 01 FARMER písková

Komfortní kotníková obuv farmářkového typu vyrobenou z polyuretanu dvojí hustoty, která zajišťuje tlumení otřesů, navíc je protiskluzná, antistatická a olejivzdorná. Obuv je vyrobena z kvalitní usně CRAZY HORSE, podšívka má výbornou absorbci a desorbci potu díky materiálu Cambrelle. Navíc je vybavena antistatickou stélkou se systémem kontroly pocení.

Distribujeme pracovní oděvy a ochranné pomůcky určené pro široké spektrum pracovních odvětví.